top of page
Datový zdroj 4ilustrace.png

MÁTE NÁPAD?

~

Rybník Haering je místem a zázemím pro všechny kreativce, mírumilovce, dobrodružce a jednoduše pro všechny, kteří chtějí naslouchat, rádi něco tvoří nebo relaxují. Je to místo, kde si pomáháme, podporujeme se a rozvíjíme se. Je to místo, kde si plníme sny.

PROJÍŽĎKY NA POHÁDKOVÉ
LODIČCE

~

Rádi poskytujeme areál k soukromým procházkám, piknikům, romantickým večeřím na molu, projížďkám na lodičce...  Jednoduše k oslavení výročí s drahou polovičkou, žádosti o ruku, rodinným oslavám nebo prostě jen tak pro radost.

K projížďce na lodičce Vám nachystáme šampaňské pro dva, drobné občerstvení a připravíme polštářky pro pohodlnou jízdu a deky k zachumlání! Tento balíček je standardně koncipován na 90 minut, nicméně jakýmkoliv přáním a časovým požadavkům se meze nekladou! Prosíme o rezervaci na email předem.

3O3A6890.jpg
Datový zdroj 2ilustrace.png
3O3A6966.jpg
L1100865.jpg

FOCENÍ

~

Běžně zde pořádáme různé druhy fotografických editorialů a spotů. Od párového a rodinného focení po svatební editorialy, časopisy a produkty talentovaných a šikovných tvůrců.

 

Nápadům se meze nekladou!

L1100689.jpg
Datový zdroj 17ilustrace.png
yoga.jpg

RELAXAČNÍ A ROZVOJOVÉ VÍKENDY

~

Atmosféra kolem rybníku vyloženě vybízí k jógovým praxím, relaxaci nebo rozvojovým workshopům. Rádi zde přivítáme všechny nadšence, kteří naslouchají svému tělu a světu okolo sebe.

TVOŘENÍ

~

Rybník Haering je místem a zázemím pro všechny kreativce. Nejenže poskytuje nepřeberné množství přírodního materiálu, ale také zázemí pro tvorbu.

Je možné zde uspořádat workshopy všeho druhu!

Datový zdroj 2ilustrace.png
Datový zdroj 3ilustrace.png
Květinářství
Vánoční kytice

NAPIŠTE NÁM

~

Pokud máte nápad, jakým způsobem byste prostory rybníku Haering využili, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s realizací.

bottom of page