top of page

SVATBY

~

Rybník Haering je místo, kde ctíme přírodu. Kde vykvétá nový život a funguje naprostý koloběh. Stejně tak bychom si přáli, abyste ve Váš velký den zpomalili, užili si ho plnými doušky a načerpali místní atmosféru. A jelikož je pro nás tento koncept velmi důležitý, nabízíme místo ke svatbám vždy pouze jednou za týden. Aby i příroda a život kolem rybníka měl svůj potřebný klid pro růst a byl tu prostor na pořádání decentnějších setkání, kde prim hraje relaxace, odpočinek a osobní růst.

237140021_507912760171315_8455710547046106736_n_edited.jpg

Aktuálně je možné svatbu uspořádat pouze venku pro maximálně 50 osob. K dispozici budete mít soukromí v celém areálu ~ tedy kolem rybníku, mola, dřevěnou lodičku a louku. Od roku 2024 je k dispozici i zázemí kuchyně, přípravna pro nevěstu a ubytování pro 2 osoby. Kompletní ubytování pro hosty je možné zařídit v nedalekých apartmánech v docházkové vzdálenosti. Je však na Vás, zda si vyberete tu strávit chvíle jenom během obřadu nebo celé oslavy. Za nás však můžeme doporučit vyčkat do podvečerních hodin, kdy tu nabývá atmosféra kouzelných rozměrů.

L1100976.jpg
3O3A6966.jpg
IMG_3256.heic

Hostinu lze pojmout jako piknik a grilování na louce. Jakmile se setmí, můžete si promítnou společná videa a zavzpomínat se všemi hosty na krásně prožité chvíle nebo jednoduše pustit oblíbený film. Prosíme Vás pouze o dodržení nočního klidu a abyste se tu pohybovali s pokorou k okolní přírodě. Pro maximální pohodlí je možné zařídit svatební šapitó od našeho předního dodavatele.

3O3A7079.jpg

Abyste se tu cítili jako v pohádce, rádi zapůjčíme vybavení z našeho stále se rozšiřujícího itineráře nábytku, dekorací i nádobí. Také můžete využít služeb naší designérky, která Vás provede celými přípravami až do závěrečného a velmi očekávaného dne. Pro zachování konceptu rádi doporučíme osvědčené a místní dodavatele. Preferujeme totiž talentované nadšence, kteří dělají svou práci s láskou a dávají si záležet na každém detailu.

3O3A6725 (1).jpg
L1110066.jpg

Věříme, že si nás vybíráte proto, že je Vám blízký celkový koncept a náš přístup. Abychom během svatebních příprav pluli na stejné vlně a dotáhli pro Váš důležitý okamžik vše k dokonalosti. Vytvořme spolu nezapomenutelný příběh!

Pro nezávaznou rezervaci nás prosím kontaktujte na email rybnik.haering@gmail.com a my Vám rádi poskytneme více informací včetně prohlídky areálu.

~

3O3A6890.jpg
bottom of page